KONST / Litografier / Serigrafier 12354390

nr 1235 4390

Serigrafier

2 st. Richard Rya, Manhattan, numrerade och signerade, bladets mått: 34x58

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:20:41

18/2 15:36:31 1      100 kr
18/2 18:15:41 2      Vinnande bud